Вирушаємо тільки за передоплатою, страховка за доставку. Якщо ви не готові скинути передоплату, не робіть замовлення!Газова плита з електричною духовкою AmikaТип газовки: окремо стоїть
Тип керування: електро — механічне
Кількість конфорок — 4 шт.
Місткість духової шафи — 79 літрів
Потужність духової шафи — 2.9 Квт
Особливості — конвекція, електрозапальнички
Клас енергоефективності: А+
Країна-виробник — Польща Габарити:
Висота: 87 см
Ширина: 50 см
Глибина: 60 см
Доставка техніки всією УкраїноюПо місту Чорновці-безслатно.
На всі надаємо гарантію 6 місяців із подальшим тех. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежом, картка, за передоплатою.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amika |
| Країна виробник | Польща |
| Колір корпусу | Білий |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴








