Вирушаємо тільки за передоплатою, страхування за доставку. Якщо ви не готові скинути передоплату, не робіть замовлення!
Мікрохвильова піч LG 509KMAN00048Тип мікрохвильовки: окремо стоїть Об'єм мікрохвильової печі — 25 літрів
Тип керування: механічне
Кількість програм — 8
Клас енергоефективності: А++
Надій електроенергії — 1200 Вт
Гриль — 900 Вт
Країна-виробник — Китай Габарити:
Висота: 26 см
Ширина: 45 см
Глибина: 33 см
Доставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, ПромолатТехніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴








