
Вмонтована Електрична плита з електричною духовкою Premiere EHC22097E
9 150 ₴
- В наявності
- Код: 157
+380 (66) 787-73-02
менеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вирушаємо тільки за передоплатою, страховка за доставку. Якщо ви не готові скинути передоплату, не робіть замовлення!
Вмонтована електрична плита з духовкою Premiere EHC22097EТип — вбудований
Об'єм духової шафи: 77 л
Тип керування: механічне
Кількість конфорок — 4+2
Клас енергоефективності: А+
Особливості — гриль, конвекція
Потужність — 9.6 Квт
Країна-виробник — Німеччина Габарити:
Висота: 57 см
Ширина: 55 см
Глибина: 54 см
Доставка техніки всією УкраїноюПо місту Чорновці-безслатно.
На всі надаємо гарантію 6 місяців із подальшим тех. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежом, картка, за передоплатою.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Premier |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Характеристики духової шафи | |
| Гриль | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 150 ₴





