Вирушаємо тільки за передоплатою, страховка за доставку. Якщо ви не готові скинути передоплату, не робіть замовлення!
Мікрохвильова піч Team Kalorik MO2358SG-20VТип мікрохвильовки: окремо стоїть
Об'єм мікрохвильової печі — 17 літрів
Тип керування: електронно- механічне
Кількість програм — 14
Потужність мікрохвильовки — 800 Вт
Гриль 1200 Вт
Конвекція 1200 Вт
Країна-виробник — Бельгія Габарити:
Висота: 28.7 см
Ширина: 46 см
Глибина: 34 см Доставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, ПромолатТехніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Бельгія |
| Вбудована техніка | НІ |
| Колір корпусу | Червоний |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280.7 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Ширина | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴








