
Посудомийна машина Сіменс Siemens SN58P562DE/50 б/у з Німеччини
10 350 ₴
- В наявності
- Код: 322
+380 (66) 787-73-02
менеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вирушаємо тільки за передоплатою, страховка за доставку. Якщо ви не готові скинути передоплату, не робіть замовлення!Посудомийна машина Siemens SN58P562DE/50Характеристики товару Тип посудомийної машини: фронтальна
Тип встановлення — часткова забудова
Тип керування: електромеханічне на кнопках
Кількість комплектів посуду — 13
Витрата води на цикл — 9-14 літрів
Тип двигуна — інверторний EcoSilence Drive
Кількість полиць для посуду — 3
Клас енергоефективності: А++
Швидка мийка — 30 хв
VarioSpeed зменшує час миття посуду
Защита от протечки - Aqua Stop
Відкладений старт до 24 годин
Індикатор солі та ополіскувача
Інтенсивна мийка
Країна-виробник — Німеччина Габарити:
Висота: 82 см
Ширина: 60 см
Глибина: 55 см Доставка техніки по всій Україні.На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Країна виробник | Німеччина |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 350 ₴





