
Посудомийна машина вмонтована Миле Miele G6410 SCi б/у з Німеччини
20 600 ₴
- В наявності
- Код: 362
+380 (66) 787-73-02
менеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Посудомийна машина вмонтована Миле Miele G6410 SCiХарактеристики товаруХарактеристики: Тип посудомийної машини: фронтальна
Тип встановлення — часткова забудова
Тип керування: електромеханічне на кнопках
Кількість комплектів посуду — 13
Витрата води на цикл — 9-14 літрів
Тип двигуна — інверторний
Кількість полиць для посуду — 3
Клас енергоефективності: А+++
Швидка мийка — 30 хв
Защита от протечки - Aqua Stop
Система SensorWash для автоматичного визначення ступеня забруднення посуду
Теплообмінник для миття будь-якого типу посуду, навіть із кришталю та порцеляни
Технологія AutoOpen автоматичне відчинення дверцят після завершення програми
Фільтр самоочищення AutoClean
Країна-виробник — Німеччина Габарити:
Висота: 82 см
Ширина: 60 см
Глибина: 55 смДоставка техніки по всій Україні.На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.Працюємо накладеним платіжом за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miele |
| Країна виробник | Німеччина |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Колір корпусу | Срібний |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 600 ₴








