Індукційна варільна поверхня AEG ID8441KХарактеристики:
Тип плитки: вмонтована
Тип керування: електронне
Кількість конфорок — 4 шт.
Потужність — 7.35 Квт
Клас енергоефективності: А++
Країна-виробник — Німеччина Габарити:
Висота: 9 см
Ширина: 75 см
Глибина: 49 смДоставка техніки всією Україною
По місту Чорновці-безслатно.
На всі надаємо гарантію 6 місяців із подальшим тех. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежом, картка, за передоплатою.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір корпусу | Чорний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Стан | Вживані |
| Тип | Індукційна |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Ширина | 750 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 299 ₴






