
Вмонтована електрична духова шафа Ariston FM51 R IX з Німеччини/б/у
7 450 ₴
- В наявності
- Код: 418
+380 (66) 787-73-02
менеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вмонтована електрична духова шафа Ariston FM51 R IX Характеристики:
Тип духовки: вбудована
Тип керування: Механічне
Місткість духової шафи — 51 літр
Потужність духової шафи — 2.1 кВт
Режими конвекції, гриля, комбіновані режими
Клас енергоефективності: А
Країна-виробник — Італія Габарити:
Висота: 59 см
Ширина: 59.5 см
Глибина: 56 см
Доставка техніки всією УкраїноюПо місту Чорновці-безслатно.
На всі надаємо гарантію 6 місяців із подальшим тех. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежом, картка, за передоплатою.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Гриль | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Вживані |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 59 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 450 ₴








