
Вбудована винна вітрина KBS Vine Cooler Vino 140 б/у з Німеччини
13 700 ₴
- В наявності
- Код: 464
+380 (66) 787-73-02
менеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована винна вітрина KBS Vine Cooler Vino 140Характеристики:
Тип холодильника: вина
Тип керування: електронне
Тип заморожування холодильника — NoFrost
Кількість зон охолодження — 2
Макс. ємність хол. – 130 литров
Тип двигуна — колекторний
Клас енергоефективності: А++
Країна-виробник — Німеччина Габарити:
Висота: 88 см
Ширина: 59 см
Глибина: 55 смДоставка техніки по всій Україні.На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KBS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 130 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 700 ₴








