Холодильник Beko K70560NEХарактеристики:
Тип холодильника: побутовий
Тип керування: електронне
Тип заморожування холодильника — NoFrost
Тип заморожування морозилки — NoFrost
Макс. ємність хол. – 219 литров
Макс. місткість мор. – 97 литров
Тип двигуна — інверторний
Клас енергоефективності: А+++
Країна-виробник — Румунія Габарити:
Висота: 183 см
Ширина: 60 см
Глибина: 64 смДоставка техніки по всій Україні.На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Країна виробник | Румунія |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1830 мм |
| Глибина | 640 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 999 ₴







