Посудомийна машина Bosch SMS69T25EU/25Характеристики:
Тип посудомийної машини: фронтальна
Тип встановлення — окремішня
Тип керування: сенсорне
Кількість комплектів посуду — 14
Витрата води на цикл — 10 літрів
Тип двигуна — інверторний EcoSilence Drive
Кількість полиць для посуду — 3
Клас енергоефективності: А
Підсвітка внутрішнього об'єму
VarioSpeed зменшує час миття посуду
Функція 1/2 дає змогу ефективно використовувати посудомийку навіть за половини завантаження
AquaSensor: Автоматичне визначення ступеня забруднення води для оптимізації витрат
Защита от протечки - Aqua Stop
Відкладений старт до 24 годин
Інтенсивна програма
Країна-виробник — Німеччина Габарити:
Висота: 85 см
Ширина: 60 см
Глибина: 60 см
Доставка техніки по всій Україні.На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Срібний |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 700 ₴










