Холодильник LG GBB60PZEFSХарактеристики:
Тип холодильника: побутовий
Тип керування: електронне
Тип заморожування холодильника — NoFrost
Тип заморожування морозилки — NoFrost
Макс. ємність хол. — 259 літрів
Макс. місткість мор. — 116 літрів
Тип двигуна — інверторний
Особливості — Multi Air Flow, BioFresh
Клас енергоефективності: А+++
Країна-виробник — Польща Габарити:
Висота: 200 см
Ширина: 60 см
Глибина: 65 смДоставка техніки по всій Україні.На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Країна виробник | Польща |
| Загальний об`єм | 259 л |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 500 ₴







