Мікрохвильова піч Medion MD11471 Характеристики:
Тип мікрохвильовки: окремо стоїть
Об'єм мікрохвильової печі — 17,6 літра
Тип керування: електро- механічне
Кількість програм — 18
Потужність гриля — 1000 Вт
Потужність мікрохвильовки — 800 Вт
Країна-виробник — Німеччина Габарити:
Висота: 26 см
Ширина: 45.5 см
Глибина: 35.5 смДоставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, ПромолатТехніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Medion |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | НІ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 350.5 мм |
| Ширина | 450.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴








