Холодильник цілісний Liebherr KTE 1480 Index 21Характеристики:
Тип холодильника: побутовий
Тип керування: механічне
Тип заморожування холодильника — Крапельна
Макс. ємність хол. — 134 літри
Тип двигуна — колекторний
Клас енергоефективності: А+
Країна-виробник — Болгарія Габарити:
Висота: 85 см
Ширина: 55 см
Глибина: 60 см
Доставка техніки по всій Україні.На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Країна виробник | Болгарія |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴








