
Морозильна камера Liebherr Premium NoFrost GN 2153 Index 20/001 б/у
10 800 ₴
- В наявності
- Код: 703
+380 (66) 787-73-02
менеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Морозильна камера Liebherr Premium NoFrost GN 2153 Index 20/001Характеристики:
Тип морозилки: вертикальна
Тип керування: електроні
Тип заморожування — NoFrost
Макс. ємність — 200 літрів
Тип двигуна — Колекторний
Клас енергоефективності: А++
Країна-виробник — Німеччина Габарити:
Висота: 145 см
Ширина: 60 см
Глибина: 62 смДоставка техніки по всій Україні.На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Країна виробник | Німеччина |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1450 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 800 ₴






