Мікрохвильова піч Moulinex 1M700PP00Характеристики:
Тип мікрохвильовки: окремо стоїть
Об'єм мікрохвильової печі — 18,5 літра
Тип керування: механічне
Кількість програм — 9
Потужність мікрохвильовки — 700 Вт
Країна-виробник — Франція Габарити:
Висота: 27 см
Ширина: 45.5 см
Глибина: 34.5 см
Доставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, ПромолатТехніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moulinex |
| Країна виробник | Франція |
| Вбудована техніка | НІ |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 34.5 мм |
| Ширина | 450.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴








