Електрична плита з електричною духовкою Amica SHC11152WХарактеристики:
Об'єм духової шафи: 77 л
Тип керування: механічне
Кількість конфорок — 4
Особливості — гриль, конвекція
Клас енергоефективності: А+
Потужність — 8.9 КвтГабарити:
Висота: 85 см
Ширина: 50 см
Глибина: 60 см Доставка техніки всією УкраїноюПо місту Чорновці-безслатно.
На всі надаємо гарантію 6 місяців із подальшим тех. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежом, картка, за передоплатою.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 500 ₴










