Мікрохвильова піч LG MS-1905CUSХарактеристики:
Тип мікрохвильовки: окремо стоїть
Об'єм мікрохвильової печі — 19 літрів
Тип керування: механічне
Кількість програм — 5
Потужність мікрохвильовки — 700 Вт
Країна-виробник — Великобританія Габарити:
Висота: 27.5 см
Ширина: 48.5 см
Глибина: 33 см
Доставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, ПромолатТехніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вбудована техніка | НІ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270.5 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 480.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴








