Мікрохвильова піч Emerson AT 736Характеристики:
Тип мікрохвильовки: окремо стоїть
Об'єм мікрохвильової печі — 21 літр
Тип керування: електронне
Кількість програм — 6
Потужність мікрохвильової печі — 530 Вт
Країна-виробник — Японія Габарити:
Висота: 32 см
Ширина: 47 см
Глибина: 35.5 см
Доставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, ПромолатТехніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emerson |
| Країна виробник | Японія |
| Вбудована техніка | НІ |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Глибина | 350.5 мм |
| Ширина | 470 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴








