Мікрохвильова піч Constructa CN261150Характеристики:
Тип мікрохвильовки: під монтаж
Об'єм мікрохвильової печі — 25 літрів
Тип керування: механічне
Кількість програм — 8
Потужність мікрохвильової печі — 900 Вт
Країна-виробник — Китай Габарити:
Висота: 37.1 см
Ширина: 51.1 см
Глибина: 39 см
Доставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, ПромолатТехніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Constructa |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 370.1 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Ширина | 510.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴








