
Сушильна машина сушарка Constructa energy CWK3N200/01 FD9704 б/у
12 900 ₴
- В наявності
- Код: 959
+380 (66) 787-73-02
менеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушильна машина Constructa energy CWK3N200/01 FD9704
Характеристики товару
🔹 Тип сушіння машини: конденсаційна — тенова
🔹Тип керування: електромеханічний
🔹Макс. завантаження — 7 кг
🔹Клас енергоефективності:
🔹Надій електроенергії — 2100/2800 Вт
🔸Кількість програм — 15
🔸Швидке сушіння 15/40 хв
🔸SoftDry/Tumble Sensor: автоматичне визначення вологості (Auto-Dry), захищає речі від пересушування
🔸Безпека: блокування від дітей, сигнал наповнення бака, захист від перегрівання
🔸Країна-виробник — Польща 🇵🇱
▪️Габарити:▪️
📌Висота: 85 см
📌Ширина: 60 см
📌Глибина: 60 см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Constructa |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сушки | конденсаційна |
| Стан | Вживані |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 900 ₴







