
Холодильник вмонтований Liebherr IKS 2420 Index 20B/001 б/у техніка
7 200 ₴
- В наявності
- Код: 1540
+380 (66) 787-73-02
менеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильник вмонтований Liebherr IKS 2420 Index 20B/001
Характеристики:
Тип холодильника: побутовий
Тип керування: механічне
Тип заморожування холодильника — крапельний
Місткість холодильника — 228 літрів
Тип двигуна — колекторний
Клас енергоефективності: А+
Країна-виробник — Німеччина
Габарити:
Висота: 123 см
Ширина: 54,5 см
Глибина: 54,5 см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Загальний об`єм | 228 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість камер | 1 |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1230 мм |
| Глибина | 540.5 мм |
| Ширина | 540.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 200 ₴





