
Індукційна варильна поверхня Siemens EH845EC15E/20 FD9303 з Німеччини б/у
8 900 ₴
- В наявності
- Код: 1576
+380 (66) 787-73-02
менеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Індукційна варильна поверхня Siemens EH845EC15E/20
Тип плитки: вбудована
Тип керування: сенсорне
Кількість конфорок — 5 шт.
Потужність — 7.3 кВт
Клас енергоефективності: А++
Країна-виробник — Німеччина
Габарити:
Розміри для вбудовування:
73 ±1 см х 48.5 ±1 см
Висота: 4 см
Ширина: 80.5 см
Глибина: 52 см
Доставка техніки всією Україною
По місту Чорновці-безслатно.
На всі надаємо гарантію 6 місяців із подальшим тех. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежом, картка, за передоплатою.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Індукційна |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 900 ₴




