
Холодильник цілісний Liebherr IKP 1624 Index 20C/001 А++ б/у техніка
5 700 ₴
- В наявності
- Код: 1626
+380 (66) 787-73-02
менеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильник цілісний Liebherr IKP 1624 Index 20C/001
Характеристики:
Тип холодильника: побутовий
Тип керування: електронне
Тип розморожування холодильника — крапельна
Тип розморожування морозильника — крапельна
Місткість холодильника — 118 літрів
Місткість морозильника — 16 літрів
Тип двигуна — колекторний
Клас енергоефективності: А++
Країна-виробник — Німеччина
Габарити:
Висота: 88 см
Ширина: 56 см
Глибина: 57 см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Загальний об`єм | 118 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість камер | 1 |
| Об'єм морозильної камери | 16 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Механічне |
| Тип холодильника | Однокамерний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Ширина | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 700 ₴







