
Холодильник Liebherr Premium BioFresh NoFrost CBN 3856 Index21H/001 А+++ б/у
13 500 ₴
- В наявності
- Код: 1709
+380 (66) 787-73-02
менеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильник Liebherr Premium BioFresh NoFrost CBN 3856 Index21H/001
Характеристики товару
Тип холодильника: побутовий
Тип керування: електронне
Тип розморожування холодильника — крапельне динамічне
Тип розморожування морозильника — NoFrost
Місткість холодильника — 228 літрів
Місткість морозильника — 87 літрів
Тип двигуна — інверторний
Клас енергоефективності: А+++
Країна-виробник — Німеччина
Габарити:
Висота: 200 см
Ширина: 60 см
Глибина: 62 см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Загальний об`єм | 228 л |
| Клас енергоспоживання | B |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість камер | 2 |
| Об'єм морозильної камери | 87 л |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 500 ₴






