
Холодильник вмонтований Bosch KIF41AF30/05 FD9608 крапельна А+ б/у
8 500 ₴
- В наявності
- Код: 1749
+380 (66) 787-73-02
менеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильник вмонтований Bosch KIF41AF30/05
Характеристики:
Тип холодильника: побутовий
Тип керування: електронне
Тип охолодження холодильника — крапельний
Місткість холодильника — 128 літрів
Місткість BioFresh — 59 літрів
Тип двигуна — інверторний
Клас енергоефективності: А+++
Країна-виробник — Німеччина
Габарити:
Висота: 123 см
Ширина: 56 см
Глибина: 53 см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Загальний об`єм | 128 л |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість камер | 1 |
| Об'єм морозильної камери | 59 л |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1230 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Ширина | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 500 ₴






