Індукційна варильна поверхня AEG HK956970XB
Характеристики:
Тип плитки: вмонтована
Тип керування: сенсорне
Кількість конфорок — 6 шт.
Потужність — 11.1 кВт
Клас енергоефективності: А++
Країна-виробник — Німеччина
Габарити:
Розміри для вбудовування:
87.5 ±1 см х 48.5 ±1 см
Висота: 5.5 см
Ширина: 89.5 см
Глибина: 52 см
Доставка техніки всією Україною
По місту Чорновці-безслатно.
На всі надаємо гарантію 6 місяців із подальшим тех. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежом, картка, за передоплатою.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Стан | Вживані |
| Тип | Індукційна |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 50.5 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 890.5 мм |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість електричних конфорок | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 500 ₴







