
Холодильник Siemens KG39EDL40/05 крапельна A+++ б/у Німеччина
15 999 ₴
- В наявності
- Код: 1799
+380 (66) 787-73-02
менеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильник Siemens KG39EDL40/05
Характеристики товару
Тип холодильника: побутовий
Тип керування: механічне
Тип розморожування холодильника — крапельне динамічне
Тип розморожування морозильника — крапельна
Місткість холодильника — 249 літрів
Місткість морозильника — 88 літрів
Тип двигуна — колекторний
Клас енергоефективності: А+++
Країна-виробник — Туреччина
Габарити:
Висота: 200 см
Ширина: 60 см
Глибина: 63 см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Загальний об`єм | 249 л |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість камер | 2 |
| Об'єм морозильної камери | 88 л |
| Розморожування холодильної камери | крапельна система |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 999 ₴






