Морозильна камера Liebherr NoFrost
Характеристики:
Тип морозилки: вертикальна
Тип керування: електроні
Тип заморожування — NoFrost
Макс. ємність — 200 літрів
Тип двигуна — Колекторний
Клас енергоефективності: А++
Країна-виробник — Німеччина
Габарити:
Висота: 145 см
Ширина: 60 см
Глибина: 62 см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Загальний об`єм | 261 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість дверей | 1 |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1650 мм |
| Глибина | 660 мм |
| Ширина | 660 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 300 ₴






