Газова плита з газовою духовкою Mora PS130WW
• 4 конфорки, духовка 65л
• Газова духовка
• Газ-контроль, електропідпал
• Потужність: 9.9 кВт, клас A++
• Габарити: В87×Ш50×Г60 см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки всією Україною
По місту Чорновці-безслатно.
На всі надаємо гарантію 6 місяців із подальшим тех. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежом, мапу, за передоплатою.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mora |
| Країна виробник | Польща |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Духова шафа | електричний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Ширина плити | 50 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Кількість електричних конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 500 ₴








