Пральна машина Haier HW80-B14636
• 8кг, 1400 об/хв
•Інверторний Direct Motion (без ременя)
A+++
•14–16, включно з швидким, делікатним, антиалергія, “Smart”
Споживання струму: 10 А
• Габарити: В85×Ш60×Г55 см
Країна виробник-Італія
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 6 кг |
| Стан | Вживані |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 800 ₴









