Мікрохвильова піч OK OMW220-S
• 19 л, 1200 Вт + гриль 900 Вт
• 9 програм, електро-механічне керування
• Габарити: В27×Ш42×Г32см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OK |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Гриль | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1200 Вт |
| Об`єм | 19 л |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1200 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴







