Посудомийна машина Siemens SN25M239EU/43
• 13 комплектів, 2 полиці
• Витрата води: ~10 л/цикл
• Клас енергоефективності: A++
• Рівень шуму: ~44 дБ
• Програми: 5 режимів (Eco, Auto, Інтенсив, Швидка, Попереднє полоскання)
• Габарити: В82×Ш60×Г55см
• Гарантія: 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Країна виробник | Німеччина |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальне завантаження | 13 комплектів |
| Стан | Вживані |
| Тип посудомийної машини | Повногабаритна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 500 ₴








