Мікрохвильова піч GoldStar MW-1000
• 15л, 750Вт
• 5 програм, механічне керування
• Габарити: В26×Ш45.5×Г32.5см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gold Star Nutrition |
| Країна виробник | Франція |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 750 Вт |
| Об`єм | 15 л |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 320.7 мм |
| Ширина | 450.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴








