Сушильна машина професійна Miele Professional Speed GT07
6.5 кг, A++
• 2170-3680 Вт Інверторний двигун
• Під витяжку/гофру - тенова
• 13 програм (швидке 40 хв, для спортивних речей, щоденне сушіння, програма з пам'яттю)
• Габарити: В85×Ш60×Г65 см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miele |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид сушки | конденсаційна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 6.5 кг |
| Стан | Вживані |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 999 ₴









