Пральна машина вертикальна Electrolux EW6T3262P
• 6 кг, 1200 об/хв
• Колекторний двигун, A++
• 14 програм (коротка 14 хв, програми для спортивних речей, антиалергенна, щоденне прання)
• AquaStop, відкладений старт, скорочення часу прання
• Габарити: В85×Ш40×Г60 см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Стан | Вживані |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 300 ₴








