Мікрохвильова піч вмонтована Neff H54R4N0/02
• 22.5л, 900Вт
• 12 програм, електро-механічне керування, кераміка
• Габарити: В37×Ш55×Г30см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neff |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 900 Вт |
| Об`єм | 22.5 л |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 500 ₴









