
Холодильник вмонтований Neff K6654X6/01 FD8801 б/у з Німеччини
7 500 ₴
- В наявності
- Код: 2509
+380 (66) 787-73-02
менеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильник вмонтований Neff K6654X6/01
• холодильник крапельна + морозилка крапельна
• Об’єм: 206л + 17л
• Колекторний двигун, A++
• Управління: електронне
• Габарити: 123×54×54 см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neff |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Загальний об`єм | 206 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість камер | 1 |
| Об'єм морозильної камери | 17 л |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1230 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Ширина | 540 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 500 ₴






