Ударний шуруповерт Unitec
• Напруга – 230 V
• Частота – 50 Hz
• Потужність – 710 W
• Максимальний крутний момент – 300 Nm
• Кількість обертів – до 2200 об/хв
• Тип – ударний
• Живлення – від мережі
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки всією Україною
По місту Чорновці-безслатно.
На всі надаємо гарантію 6 місяців із подальшим тех. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежом, картка, за передоплатою.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unitec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальна кількість обертів | 2200 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 300 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Стан | Вживані |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴





