Шабельна пила Workzone WS 800 E
• Напруга – 230 V
• Частота – 50 Hz
• Потужність – 800 W
• Кількість обертів – 0–2800 об/хв
• Тип – шабельна пила
• Живлення – від мережі
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки всією Україною
По місту Чорновці-безслатно.
На всі надаємо гарантію 6 місяців із подальшим тех. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежом, картка, за передоплатою.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
+38 (066) 358 70 44
+38 (095) 57 91 866
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Workzone |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота пропилу | 115 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2800 хід/хв |
| Розмір ходу полотна | 20 мм |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Вживані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴





