Посудомийна машина Westwood DW 8B45
• 9 комплектів
• Витрата води: ~9 л/цикл
• Клас енергоефективності: A+
• Рівень шуму: 49 дБ
• Програми: Intensive / Normal / Eco / Glass / 90 хв / Rapid
• Габарити: В82×Ш45×Г55см
• Гарантія: 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Westwood |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальне завантаження | 9 комплектів |
| Стан | Вживані |
| Тип посудомийної машини | Вузька |
| Ширина посудомийної машини | 45 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 500 ₴








