Духова шафа вмонтована Hotpoint Ariston FA4 841 P IX HA
• 70л, 3.3 кВт
• 11 режимів нагріву, сенсорне керування
• Габарити: В56.5×Ш55.5см×Г57.5
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки всією Україною
По місту Чорновці-безслатно.
На всі надаємо гарантію 6 місяців із подальшим тех. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежом, картка, за передоплатою.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hotpoint-Ariston |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 560.5 мм |
| Глибина | 570.5 мм |
| Ширина | 550.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 70 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴









