Мікрохвильова піч TCM 212124
Тип: мікрохвильова з грилем
• 26.5л, 850Вт + 2000Вт гриль
• Керування: електронне
• Габарити: В30.5×Ш51×Г39.5см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Гриль | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 850 Вт |
| Об`єм | 26.5 л |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300.5 мм |
| Глибина | 390.5 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 2000 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴








