Пральна машина Miele W433-E Plus
• 5 кг, 1500 об/хв
• Колекторний двигун, A+
• 11 програм (коротка 20 хв, автоматична програма, щоденне прання)
• AquaStop, відкладений старт, конструкція баку з чугуна та нержавіючої сталі, обшита звукоізоляцією
• Габарити: В85×Ш60×Г60 см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miele |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна швидкість віджиму | 1500 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 5 кг |
| Стан | Вживані |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 500 ₴








