Холодильник Beko K60366N
• Система охолодження: NoFrost
• Об’єм: 189л + 87л
• Колекторний двигун, A++
• Управління: механічне
• Габарити: В185×Ш60×Г67см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Країна виробник | Румунія |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Загальний об`єм | 189 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість камер | 2 |
| Об'єм морозильної камери | 87 л |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1850 мм |
| Глибина | 670 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 400 ₴










