Холодильник суцільний Gorenje R6192FW
• Система охолодження: крапельна динамічна
• Об’єм: 368л
• Колекторний двигун, A++
• Управління: механічне
• Габарити: В183×Ш60×Г65см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Загальний об`єм | 368 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість камер | 2 |
| Розморожування холодильної камери | крапельна система |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Електронне |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1830 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 900 ₴





