Морозильна камера Lifetec MD13493
• Система охолодження: крапельна
• Об’єм: 85л
• Колекторний двигун, A+
• Управління: механічне
• Габарити: В85×Ш55×Г60см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LIFETECH |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Загальний об`єм | 85 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість дверей | 1 |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Стан | Вживані |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 800 ₴






