Посудомийна машина Bosch SMV86M05DE/25
• Місткість – 14 комплектів, 3 кошики (VarioDrawer)
• Інверторний двигун EcoSilence Drive, A++
• 6 програм (Auto, Eco, Інтенсив, Скло, Швидка, Попереднє ополіскування)
• Функції: Zeolith-сушка, AquaStop, відкладений старт, половинне завантаження
• Споживання води – ~9-10 л/цикл
• Рівень шуму – 42 дБ
• Габарити: В82×Ш60×Г55 см
Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Колір корпусу | Срібний |
| Максимальне завантаження | 14 комплектів |
| Стан | Вживані |
| Тип посудомийної машини | Повногабаритна |
| Тип управління | Електронне |
| Ширина посудомийної машини | 60 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживання води | 9.5 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 500 ₴







