Пральна машина Siemens iSensoric WM14B281/24 FD9702
• 6 кг, 1400 об/хв
• Інверторний двигун iQdrive, A+++
• 12 програм (бавовна, синтетика, швидка 15хв, делікатне, вовна, змішані тканини тощо)
• Функції: varioPerfect, відкладений старт, захист від дітей, контроль дисбалансу
• Споживання води – ~45 л/цикл
• Габарити: В85×Ш60×Г60 см
• Гарантія 6 міс
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Стан | Вживані |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 500 ₴








