Пральна машина Samsung WW91T4543AE
• 9 кг, 1400 об/хв
• Інверторний двигун Digital Inverter, A+++
• 12 програм (бавовна, синтетика, швидка 15хв, гігієна паром, делікатне, змішані тканини тощо)
• Функції: AddWash, Eco Bubble, відкладений старт, захист від дітей, парове прання
• Споживання води – ~50 л/цикл
• Габарити: В85×Ш60×Г55 см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки всією Україною.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеної платежі за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходити кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще покупці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Польща |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Стан | Вживані |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 500 ₴








